Kurumsal

A1 İÇMİMARLIK 18 yılı aşan tasarım, proje ve uygulama işlerinde sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren projelendirme, tasarım ve uygulama çalışmaları yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Oteller, İş merkezleri, Firmalara özel çalışma alanları, villalar, Yaşam alanları, İç mekan tasarımları ve peyzaj çalışmalarının projelerini hazırlamak ve bu projelere ait tüm uygulama işlerini yapmaktadır. Uygulama işlerine ait yalıtım, mantolama, steril alan çalışmaları, özel makam alanları oluşturulması konularında  referanslarımızın güçlü olduğunu bildirmekten kıvanç duyarız.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Proje ve Uygulama sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan A1  İÇMİMARLIK, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.